Cenník služieb elektrika.sk

.

Shortky:

 

nový elektro e-shop www.digestor.info

Dovozca značiek Elektrospotrebičov CATA a EMPIRE pre SR, Poistkových systémov Cooper Bussmann a Osobných vypínačov Aly Design spustil nový katalóg formou e-shopu. Viac...

 

www.digestor.info

(digitalelectrostorage)

 

C3 - Cooper Customet Center - pridaná hodnota pre zákazníkov

Cena a termín! Dva fenomény, ktoré zaujímajú každého, kto potrebuje čokoľvek nakúpiť... ako Slováci pohli Amerikou
 

Fotovoltaika

americký výrobca s 90 ročnou históriou a jej slovenský distribútor zachraňujú termíny na Slovensku. Viac...

 

 

www.elmat.sk | www.digestor.info |

 

Spustená nová verzia electro e-shopu www.digestor.info !

18.10.2011, 19:18, redakcia www.elektrika.sk

www.digestor.info

ELMAT SLOVAKIA s.r.o. - dovozca značiek Elektrospotrebičov CATA a EMPIRE pre SR, Poistkových systémov Cooper Bussmann a Osobných vypínačov Aly Design spustil nový katalóg formou e-shopu. Očakávať možno blízku búrku v sortimente i cenách, ako aj pridanie ďalších značiek a zastúpení. Nová, značne rozšírená verzia B2B, B2G, B2C Eletro E-shopu bola spustená 15. Októbra 2011 - www.digestor.info (digitalelectrostorage / digitálny elektro sklad) - 1. Electro E-shop Profesionálov. V ponuke e-shopu nájdete...


...digestory, elektroinštalačný materál, fény pre hotely a penzióny, ohrievače, poistkové systémy, rozvádzače, sušiče rúk, svetelné zdroje, svietidlá pre priemysel, kancelárie i verejné osvetlenie, axiálne, radiálne, semiradiálne a stropné ventilátory a množstvo ďalších zaujímavých výrobkov.

Z dôvodu rýchlejšej orientácie návštevníka e-shopu sú niektoré výrobky zadelené aj do kategórií podľa účelu využitia (tématicky) - napr. fotovoltaické elektrárne, hotelový program, osobné vypínače Aly, či telekomunikácie.

 

Primárnou úlohou e-shopu je predstavenie a distribúcia výrobkov zo sortimentu zastúpení pre SR (CATA, EMPIRE, Cooper Bussmann, Aly Design), avšak postupne budú do e-shopu pridávané aj vybrané položky, pre ktoré síce spoločnosť nie je dovozcom, ale niekoľko rokov ich ako veľkoobchod predáva. Sú to výrobky PHILIPS, Sylvania, MODUS, VM-Lighting, SEZ Dolný Kubín, SEZ Krompachy, ABB, OBO Bettermann, Tracon, EMOS a ďalšie.

 

Po zaregistrovaní do e-shopu a následnom nastavení podmienok, uvidí po prihlásení každý svoje netto ceny (občania, firmy, obchodníci), čiže aj s prípadnou dodatočnou zľavou z danej cenovej hladiny. Ak nie ste prihlásený, zobrazujú sa Vám ceny pre občanov a nových zákazníkov.

 

Existujúcim registrovaným zákazníkom kamennej predajne ako aj registrovaným obchodným partnerom bude systém postupne generovať a zasielať prístupové údaje do e-shopu.

 

Prevádzkovateľ e-shopu deklaruje: "Denne pridávame obrázky, týždenne pridávame produkty."

 

www.digestor.info - B2B, B2G, B2C Eletro E-shop - 1. Electro E-shop Profesionálov

 
« Späť


Diskusia: "Spustená nová verzia electro e-shopu www.digestor.info !"
Dátum: Meno: Komentár:
- Žiadne komentáre -
Pridať komentár | Zobraziť všetky komentáre