Späť

Elektro E-shop Digestor.info - to nie sú len digestory! Dajte si nastaviť Vaše ceny!

Počet zobrazení: 4362

elektro e-shop www.digestor.info

Názov e-shopu dovozcu www.digestor.info pochádza z troch anglických slov digital, electro a storage. Po Slovensky jednoducho digitálny elektro sklad.

Hlavnou myšlienkou projektu e-shop www.digestor.info je slogan "Dajte si nastaviť Vaše ceny!" Táto myšlienka však nie je len sloganom. Ak Ste firma, alebo obchodník (B2B), Dajte si nastaviť Vaše ceny! Po prihlásení potom uvidíte Vaše netto ceny. Prípadná zobrazená zľava je Vaša Ďalšia Dodatočná zľava už z príslušnej Cenovej Hladiny (Občania / Firmy / Obchodníci). Ak nie ste prihlásený do e-shopu, zobrazujú sa Vám ceny pre občanov a pre nových zákazníkov. Za opakované nákupy cez e-shop poskytujeme zľavy vo všetkých cenových hladinách, teda aj Občanom (B2C). Svoje ceny majú nastavené aj na e-shope registrované subjekty typu "obec, mesto, úrad...", čiže tzv. B2G (Business to Government) - štátna správa.

Elektro E-shop digestor.info bol spustený v januári 2009, neskôr bola spustená jeho nová, značne rozšírená verzia - v októbri 2011. Prevádzkovateľ dováža elektrospotrebiče na Slovensko od novembra 2007, okrem elektrospotrebičov CATA (Španielsko) a EMPIRE (Česká republika) aj poistky a poistkové systémy Cooper Bussmann (Anglicko, USA) - od júla 2009 a zastupuje aj výrobcu osobných vypínačov Aly Design (Anglicko).

 

A čím sa vlastne odlišuje tento elektro e-shop od ostatných?


1. Najefektívnejší a zo všetkých lokalít najdostupnejší showroom je dnes e-shop. Z tohto dôvodu digestor.info neustále dopĺňa nové obrázky, popisy a prílohy, ale zároveň aj stále vymieňa tie staré za kvalitnejšie a aktuálnejšie. Najmä ak chcete kúpiť výrobok za niekoľko stoviek EUR, zrejme budete chcieť vidieť ako vyzerá.
2. Aktuálnosť informácií je garantovaná – automatická synchronizácia so skladovým informačným systémom v intervale 10 minút ! V praxi to znamená, že každú zmenu ceny, názvu, doplnenie popisu, alebo nového obrázku v galérii produktu má k dispozícii návštevník okamžite.
3. Nakupujete priamo od dovozcu, alebo priamo od jeho prvostupňového partnera - partnerská sieť má len jedostupňovú hierarchiu, čo pomáha udržať výborné ceny.
4. Európska kvalita – 90% výrobkov, ktoré prevádzkovateľ e-shopu dováža, je vyrábaných v európskych krajinách, len 10% výrobkov je vyrábaných v iných lokalitách, avšak pod dohľadom európskych výrobcov.
5. Najlepší pomer cena versus kvalita. Aj Vy už máte po krk výrobkov za pár centov, ktoré nakoniec preplatíte svojím časom, nákladmi na kuriéra, vlastnými pohonnými hmotami? (ak ich ešte máte komu reklamovať). Alebo nevadí, že to nefunguje, hlavne, že je to lacné... ?
6. Dostupnosť dovážaného tovaru od 24 hod. (skladom) do 5 pracovných dní (presun z centrálneho skladu), rozrastajúca sa sieť obchodných partnerov aj vlastná kamenná predajňa v Malackách.
7. Týždenné akcie na E-shope digestor.info - Akcie pre neregistrovaných a Akcia PRE REGISTROVANÝCH
8. Dovozca výrobkov a prevádzkovateľ E-shopu digestor.info je overený dodávateľ, úspešný viac ako 2 desaťročia na slovenskom trhu (od r. 1990).

 

Prevádzkovateľ e-shopu sa netají ambíciami nadviazať na doterajšie úspechy kamennej prevádzky a predávať tovar za hranicami Slovenskej republiky aj prostredníctvom elektronického obchodu.


Navštívte Váš digitálny elektro sklad - 1. Electro E-shop Profesionálov! Denne nové obrázky, týždenne nové produkty!
Takže - DAJTE SI NASTAVIŤ VAŠE CENY! na Elektro E-shope www.digestor.info
 

Článok je z archívu starej verzie webstránky elektrika.sk

Vypínač Aly Design - Malacky - kaštieľ Pálfiovcov v Zámockom parku

Článok je z archívu starej verzie webstránky elektrika.sk

ELMAT SLOVAKIA

ELMAT SLOVAKIA

import LED svietidiel, sklenených ventilátorov a vysokorýchlostných poistiek

cenníkové ceny dovozcu

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti