Späť

Je zvýhodnená ponuka ELMAT SLOVAKIA na fotovoltické odpojovače výpredaj ?

Pridané: 9.8.2020 11:34:30 Počet zobrazení: 1464

09 August 2020

Dovozca ponúka poistkové odpojovače pre fotovoltické aplikácie za mimoriadne zvýhodnených...

Je zvýhodnená ponuka ELMAT SLOVAKIA na fotovoltické odpojovače výpredaj ?

podmienok prostredníctvom svojej webstránky www.elmat.sk , facebooku, twitteru, instagramu, ako aj svojho E-shopu www.digestor.info . Ceny stanovuje podľa objemu objednávky. Jedná sa o poistkový odpojovač (odpínač) CHM2DI-PV-IEC, výrobcom značky BUSSMANN (Cooper Bussmann dnes pod hlavičkou EATON) deklarovaný ako poistkový držiak s lokálnou indikáciou, vyhovuje 10x38mm valcovým poistkám pre ochranu fotovoltaických systémov (SOLAR PV) do menovitej hodnoty 32A pri napätí 1000Vdc (jednosmerných).

Používa sa na fotovoltických poliach v tzv. stringových rozvádzačoch, pre istenie solárnych panelov, usporiadaných do reťazcov - vetiev. V oveľa menších množstvách sa samozrejme využíva tiež pri strešných aplikáciách v domových fotovoltických (solárnych) inštaláciách.

K augustu 2020 firma deklarovala zásobu cez 10 tisíc kusov priamo v skladoch v Malackách. K odstráneniu ekonomických následkov tzv. korona krízy prijímajú štáty rozhodnutia o podpore zelených energií, preto sa firma teší, že sa jej zásoby budú míňať. Zvýhodnenými cenami na viaceré kategórie produktov firma sleduje diferencovanú akumuláciu kapitálu, kedže má rozbehnuté nové, medzi inými aj medzinárodné projekty, do ktorých postupne investuje.

Vlastná výroba ale aj spotreba elektriny, či už individuálna, alebo skupinová (spoločenstvá vlastníkov bytových domov a pod.) je nastupujúcim trendom jej decentralizácie. Umožňujú to rôzne nové prevratné technológie, klesajúce ceny tých existujúcich a dotačné stimuly EÚ a vlád jednotlivých štátov.

Posunu v tejto oblasti sa jednoducho nedá vyhnúť. Naopak, tí šikovní to môžu len využiť a zviezť sa na zelenej vlne.

 

ELMAT SLOVAKIA

ELMAT SLOVAKIA

import LED svietidiel, sklenených ventilátorov a vysokorýchlostných poistiek

cenníkové ceny dovozcu

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti