PRÍJEMNÉ OCHLADENIE PRINÁŠA NA SLOVENSKO MALACKÁ FIRMA

Pridal: Počet zobrazení: 5292

V posledných rokoch sme si už zvykli, že premenlivé počasie skorej jari spravidla rýchlo vystriedajú vysoké denné teploty. Je niekoľko možností, ako si počas horúcich dní dopriať príjemné ochladenie.

 Ekonomicky výhodný spôsob, ako to dosiahnuť, je použiť stropné ventilátory. Oproti stolným, či stojanovým typom sa nám v takomto prípade nepletú pod nohami káble, čo znižuje riziko úrazu v domácnosti i na pracovisku. Niektoré typy stropných ventilátorov dokážu poskytnúť aj osvetlenie priestoru, takže ich možno vymeniť priamo za doteraz používané stropné svietidlo. Montáž na strop je nespornou výhodou, usporíme tak miesto, ktorého nie je doma ani na pracovisku nikdy dosť. Je dôležité spomenúť, že stropné ventilátory nespôsobujú ľudskému organizmu šok aplikáciou chladného prúdu vzduchu z bezprostrednej blízkosti, ale zabezpečujú rovnomerné ochladenie vzduchu v miestnosti. Takto vytvoreným tepelným komfortom prispievajú aj k celkovej pohode prítomných osôb.

Model ventilátora je možné vybrať s ohľadom na zariadenie interiéru obývačky či kancelárie. Rustikálnemu štýlu vyhovuje dekoratívne prevedenie v dreve v kombinácii s ratanom, do moderne zariadeného priestoru je vhodné použiť dekoratívny ventilátor s moderným kovovým dizajnom. Vďačnou voľbou pre administratívne priestory sú jednoduché celokovové stropné ventilátory.

Dekoratívne modely je možné používať celoročne, ich súčasťou je totiž prepínač letnej a zimnej prevádzky (reverz). Tieto ventilátory sa ďalej ovládajú dvoma elegantnými šnúrkami. Jednou šnúrkou je možné ovládať 3 rýchlostný spínač ventilátora, druhou samostatne spínateľné svietidlo (modely so svietidlom).

Celokovové stropné ventilátory majú 5 stupňový nástenný ovládač rýchlosti ventilátora.

Použité motory značky CATA sa vyznačujú nízkou hlučnosťou. Možno ich teda používať napríklad aj počas spánku. Zapneme najnižšiu rýchlosť, kto chce prepne dokonca aj na zimnú prevádzku, aby vzduch neprúdil smerom k nášmu odpočívajúcemu organizmu (teplý vzduch je hnaný do stropu) a pri príjemnom prúdení vzduchu načerpávame kvalitným spánkom nové sily. Používaním stropných ventilátorov je dokonca možné znížiť náklady na chladenie, či vykurovanie objektov. „Súčasné použitie stropných ventilátorov a klimatizácie v jednej miestnosti odporúčame“ - hovorí konateľ spoločnosti ELMAT SLOVAKIA s.r.o. Malacky, Gabriel Puškáč.

Uvedená spoločnosť je výhradným distribútorom domácich elektrospotrebičov španielskej značky CATA pre SR

Podrobnejšie informácie o týchto spotrebičoch európskej kvality a miestach predaja v SR nájdete na www.digestor.info

 

 

ELMAT SLOVAKIA

ELMAT SLOVAKIA

import LED svietidiel, sklenených ventilátorov a vysokorýchlostných poistiek

cenníkové ceny dovozcu

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti