Späť

SEZ Krompachy a.s. predstavila na Elosys-e aj 4 pólový kombinovaný prúdový chránič

Počet zobrazení: 4497

Konferencia SEZ Krompachy na výstave Elosys 2012

SEZ Krompachy a.s., viac ako 60 ročný výrobca prístrojov nízkeho a vysokého napätia pochopiteľne nechýbal na tradičnom podujatí – výstave Elosys, ktorá sa konala 9.-12. Októbra 2012 v Trenčíne. SEZ-ka predstavila aktuálnu ponuku svojho výrobného programu, vrátane najčerstvejších noviniek. V oblasti Modulárnych ističov a príslušenstva sú to Ističe PR120 s vypínacou schopnosťou 15kA. Tieto ističe vyrába v prúdových rozsahoch 80-125A a charakteristikách B, C, D.

V skupine Prúdových chráničov sa spoločnosť môže pochváliť novými 4 pólovými prúdovými chráničmi PFI4 s istenými pólmi (tzv. kombinovaný prúdový chránič s nadprúdovou ochranou). Treba zdôrazniť, že tento druh výrobkov má v portfóliu len zopár výrobcov. Ponuka v tejto skupine zahŕňa 2 a 4 pólové prúdové chrániče, s vypínacou schopnosťou 10kA a charakteristikami B a C.

Sortiment rozšírila tiež o špeciálnu verziu 2 pólového prúdového chrániča PFI2K s oneskorením vybavenia.

 

Ďalšou novinkou sú dva nové rady Vačkových spínačov S6-10J (6-10A) a S32-40J (32-40A), ktoré upútajú pozornosť najmä veľmi malými rozmermi.

 

Z tých už známych skupín výrobkov mohli návštevníci vidieť na stánku SEZ Krompachy a.s. Stykače, multifunkčné časové relé, motorové ističe, alebo Prístroje VN pre vonkajšiu a vnútornú montáž.

 

Záujemcom o výrobky SEZ Krompachy a.s. odovzdali jej pracovníci obchodného i technického oddelenia množstvo cenných informácií na konferencii, ktorá sa konala 10. októbra 2012 v konferenčnej sále výstaviska. Výstavný stánok patril aj tento rok medzi najrozsiahlejšie expozície. 

 

Inovátorom prajeme veľa úspechov s novými aj s už zabehnutými výrobkami na slovenskom i medzinárodnom trhu.

Užitočné odkazy:
Webstránka výrobcu - www.sezkrompachy.sk

 

Ďalšie informácie o týchto výrobkoch a ich produktové listy

 

Prezentácia spoločnosti SEZ Krompachy a.s. (2012) - pdf 5,2MB

Článok je z archívu starej verzie webstránky elektrika.sk

ELMAT SLOVAKIA

ELMAT SLOVAKIA

import LED svietidiel, sklenených ventilátorov a vysokorýchlostných poistiek

cenníkové ceny dovozcu

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti