Späť

Sklenené CATA ventilátory E-100 G, E-100 GT, E-100GTH, E-120 GTH a zopár tipov na obchodníkov

Počet zobrazení: 4243

CATA E-100 GTH extrémne tichý s displejom

Dizajnové ventilátory za skvelé ceny – tak možno definovať rad bytových ventilátorov E GLASS od španielskej značky CATA. Po 2,5 ročnom predaji na slovenskom trhu, tu prišlo k celkom zaujímavému zníženiu cien – v priemere o 15% (niektoré ďalšie výrobky až o 1/3).

 

„Zníženie cien sa už prejavilo na zvýšenom predaji i rozšírení partnerskej siete“ – hovorí z pozície výhradného dovozcu ELMAT SLOVAKIA s.r.o. konateľ spoločnosti a vedúci predaja Gabriel Puškáč a dodáva:

„Každý nový partner našej distribučnej siete, ktorý umiestnil na svojej prevádzke na vhodnom frekventovanom mieste aspoň jeden stojanček so svietiacim displejom ventilátora E-100 GTH, už zaznamenal predaj výrobkov z tohto radu. Rovnako tak je u partnerov, ktorí umiestnili výrobky na svojich e-shopoch. Stále existuje zákazník, ktorý si chce výrobok pozrieť naživo, ale je tu aj pomerne vysoký a stále stúpajúci podiel tých, ktorí uplatňujú svoje objednávky cez internet. Ceny výrobkov CATA sú rovnaké ako v susednom Česku. Naše trhy sú veľmi podobné. Preto odporúčame domácich slovenských obchodníkov, najmä kvôli prípadnému bezproblémovému riešeniu záruky. Partnerom poskytujeme okrem bezplatného zapožičania promo stojančekov aj promo letáky s katalógovým listom, čo tiež podporuje rast informovanosti a záujmu zákazníkov a samozrejme aj predaj. Dvojrýchlostný ventilátor E-100 GTH je najskvelejší produkt, aký som za celú dobu môjho podnikania mal v rukách (v r. 2015 už 25 rokov od prvej živnosti – pozn. redakcie), do dnešného dňa nemáme reklamáciu ani na jediný kus“ – dopĺňa so zanietením a klope na drevo Gabriel Puškáč.

„Ako jeden z mála európskych distribútorov už nejaký čas ponúkame zákazníkom ventilátory E GLASS aj vo farbe Silver. Aj keď my sme si interne nazvali túto farbu ako svetlý grafit. Úvodné predaje naznačujú, že budú želaným spestrením ponuky. Okrem toho, ako prvý distribútor – a možno nielen v Európe – sme zaradili do ponuky prevedenie GTH aj pre priemer potrubia 120mm (Glass Timer Hygro – pozn. redakcie), použiteľné pre väčšie miestnosti. Ventilátory z kolekcie E GLASS sa už dostali aj vďaka použitiu guľôčkových ložísk a ochrany krytom IP44 do viacerých projektov. Páčia sa architektom, projektantom aj investorom - každý ďalší je samozrejme vítaný, stačí keď sa mi ohlási telefonicky na mobil. Okrem toho, že sa nám podarilo v tomto roku výrazne znížiť ceny už takmer pre celý sortiment Ventilácie CATA, pracujeme usilovne ďalej a chceme prekvapiť trh ďalšími skvelými novinkami. Nechcem však ešte v tejto chvíli všetko prezradiť. Výrobky máme slušnú dobu odskúšané, veríme v ne, ceny sa podarili, teraz sme v štádiu rozširovania partnerskej siete. Uvedomujeme si totiž, že aj ten najskvelejší výrobok má svoju životnosť na trhu a tú skracujú moderné technológie a neustály vývoj nových výrobkov. V tomto prípade som ale presvedčený, že produkty E GLASS tu budú výrazne dlho. Máme však oveľa širší sortiment - od bytových, cez reštauračné, až po ventilátory zasahujúce do priemyslu - od E GLASS, cez X-MART, CB PLUS, až po LHV a ďalšie unikátne aj klasickejšie výrobky. To všetko za naozaj nové zaujímavé ceny pri vysokej kvalite. Nechceme sa biť s 8 eurovými ventilátormi, záleží nám viac na spokojnosti zákazníkov, obchodných partnerov i našej.“

Uvedené, aj ďalšie výrobky z divízie Ventilácia CATA zakúpite okrem iných aj u týchto partnerov: PREDOS-BB, s.r.o., Ing. Miroslav Barna - PLASTIK, i - center, spol. s r.o., ELRON Elektro s.r.o., GIFT s.r.o., SLOV PM, spol. s r.o., TECHTEAM, s. r. o., TRADE service, spol. s r.o., VEREX - ELTO, a.s., DOMOSS TECHNIKA, a.s., BUGÁR, s.r.o., HAGARD: HAL, spol. s r.o., Jarmila Kovarovičová, M-MAS, s.r.o, Bathrooms s.r.o., Ardecom, s.r.o., DOMINIUM, spol. s r.o., BAKERA s.r.o., Ing. Peter Mikulička - PVM SYSTÉM, KaMi-LV s.r.o., Štefan Ratkoš - UNIMIX, LG KRONO s.r.o., INŠTALMONT IN, s.r.o., MK Studio s.r.o., LUXEL Martin, s.r.o., IMAO electric, s. r. o., INSPIRA, s.r.o., WIKA Nitra, s.r.o., Ceram Design, s.r.o., TINEA, s.r.o., ELIM-ELEKTRO s.r.o., MARBEC, s.r.o., Tibor Mališka - STAVIVÁ, COM Interiér, s. r. o., Ing. Daniel Hurai, TD STUDIO, A-Z ELEKTRO Skalica, s.r.o., Ružena Stríbrnská - "RUŽA", Interiér 48 s. r. o., Pavol Michlík - Alter, RELM, s.r.o., VIKON, s.r.o., KAMAP, s. r. o., IMPRESSION s. r. o., Gálik & Veselý, s.r.o., TatraCom - Ferro s.r.o., Iveta Mlyneková I+M, BREM Slovakia, spol. s r. o., KATES, s.r.o., ELEKTRO - HAL s.r.o, ANDREA SHOP s.r.o., DM ELSAD s.r.o., PLEX s.r.o., Ing. Miroslav Barna - PLASTIK, Elektro-Stralight s.r.o., A-3DOM SK s.r.o., Ing. Ľubomíra Matejková - KÚPEĽNE DESIGN, Ing. Ján Kozlovský, TECHNIK-stavba a bývanie s.r.o., DOSS spol. s r.o., SLOV-MAT, s.r.o. a ďalší.

Zoznam obchodníkov sa priebežne aktualizuje na www.digestor.info v časti Miesta predaja.
 

ELMAT SLOVAKIA

ELMAT SLOVAKIA

import LED svietidiel, sklenených ventilátorov a vysokorýchlostných poistiek

cenníkové ceny dovozcu

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti