Späť

SEZ Krompachy avizuje platnosť nového cenníka 2021

Pridané: 16.1.2021 00:42:51 Počet zobrazení: 1775

16 Január 2021

Od 1.2.2021 vstupuje do platnosti nový cenník slovenského výrobcu SEZ Krompachy...

SEZ Krompachy avizuje platnosť nového cenníka 2021

V priemere sa zvyšujú ceny o cca 3% - 5% oproti starému cenníku 2020, aj to iba na niektorých položkách. (z dôvodu zvyšovania minimálnej mzdy, odvodov, rekreačných poukážok atď...).

1. Modulárne prvky - ističe + 3%
2. Vačkové vypínače + 5%
3. Skrinky M-Box, UNI, IP65, RNO +3%
4. Bytové vypínače STANDART + 3%
5. Hrebene +5%

Ostatné skupiny PFI, PFB (prúdové chrániče), zvodiče, elektromery, skrinky P-BOX, RE rozvádzače - ostávajú bezo zmien.

Ako uvádza výrobca - "Napriek zvyšovaniu cien patria naše výrobky stále k najlacnejším v Európe a čo je ešte dôležitejšie vyrábajú sa na Slovensku. Preto neváhajte a objednajte si ešte výrobky SEZ v starých cenách do konca mesiaca. Ďalším dôvodom prečo je dôležité uvedené výrobky objednať je možnosť aj neočakávaného výpadku / možného prerušenia výroby v spoločnosti SEZ Krompachy z dôvodu pretrvávajúceho korona vírusu COVID-19. Preto je dobré sa zásobiť včas a ešte v starých cenách hlavne pri položkách, ktoré sú vysoko obrátkové. Ďakujeme Vám za doterajšiu spoluprácu a veríme, že nás podporíte aj naďalej ako najväčšieho domáceho výrobcu elektrotechnických prvkov."

My dodávame, že podľa nášho názoru, okrem vplyvu "aktuálnych opatrení" vlád, má na úpravy cien výrobcov v elektrotechnike vplyv aj celoročne rastúca cena medi - tiež z dôvodu "aktuálnych opatrení"...

ELMAT SLOVAKIA

ELMAT SLOVAKIA

import LED svietidiel, sklenených ventilátorov a vysokorýchlostných poistiek

cenníkové ceny dovozcu

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti